*Son Dakika Fırsatları*
 Balayı Villaları
 Çocuk Havuzlu
 Deniz Manzaralı
 Ekonomik
 Muhafazakâr
Villa adı ile aramak için

Değerli Misafirlerimiz,
Aşağıda belirtiğimiz genel bilgiler, tatilinizde herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamanız için paylaşılmıştır. Her evin kendine özel ve farklılık arz eden donanımları olduğu için, detayları web sitemizde ilgili evin özellikleri içinde bulabilirsiniz.       

Villalardan çıkış saati 10.00 - 11.00, villalara giriş saati 15.00 - 16.00 arasındadır. Aradaki zaman diliminde villalar gelecek ziyaretçiler için temizlenerek gerekli bakımları yapılmaktadır. 

Firmamız ve villa sahiplerimiz adına; gelecek ziyaretçilerimize karşı mahçup olmamak için giriş ve çıkış saatlerine riayet etmenizi rica ederiz. 

Villalara girişlerde, oluşabilecek hasarlar için 500 TL depozito alınmaktadır. Ev sahibi ve / veya vekilinin eksiksiz teslimi ile elden alınır ve tatilinizin bitimizde evin eksiksiz devrinde tamamen iade edilir.

Değerli müşterilerimiz, bölgemiz kırsal alan ve sıcak iklime sahip olduğu için haşere ve çeşitli zararlılar olabilmektedir. Ziyaretinizden önce villalarımız ilaçlanmakta olup ekstra ilaçlama taleplerinizini firmamıza ve mülk sahibine önceden bildiriniz.   

Evlerin yatak kapasiteleri her villanın kendi sayfasında belirtilmiştir. Gerek kanuni zorunluluklar gerekse istenmeyen olayların yaşanmaması adına kişi sayısı değişikliklerini önceden firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek her durumdan kiralayan ziyaretçilerimiz sorumlu olacaklardır. 

Web sitemizde fotoğraf ve videolarını incelediğiniz tüm evlerimiz, incelediğiniz görsellerin tamamen aynılarıdır. 

Zaman zaman oluşabilecek problemlerden, arızalardan villa sahibi sorumludur. Girişlerinizde, oluşabilecek problemlere karşı kiminle ve nasıl iletişime geçeceğiniz sizlere bildirilecektir. Genelde yaşanan sıkıntılar yöredeki elektrik kesintisinden kaynaklanmaktadır. 2018 yılında yapılan yatırımlar ile bu problemin de çözüleceğini öngörüyoruz.

Villalarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir. İstisnai durumlar için firmamız ve mülk sahibi ile iletişime geçmenizi rica ederiz.  

Yeni ziyaretçilerimiz evlere girmeden önce evin tüm temizliği, havuz, bahçe temizliği yapılarak havlu ve nevresimler değiştirilmektedir. 

Firmamız veya ziyaretçilerimiz tarafından rezervasyon iptali, tarih değişiklikleri şartları ilgili başlık altında detaylı belirtilmiştir.


Daha detaylı bilgi için web sitemizdeki online destek butonunu kullanabilir veya telefon yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz. 

Genel Bilgiler