VİLLA KAREN
Market   500m
Deniz   7km
Toplu Taşıma   6km
Restaurant   2km
Yerleşim Merkezi   6km
Havaalanı   160km
VİLLA KAREN 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

Üzümlü Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Bölge'deki taş ve ahşap binaların en güzel örneklerinden olan Villa Karen Kalkan Üzümlü mevkisindedir. Balayı çiftleri ve çekirdek aileler için alternatif villalarımızdandır. Villamızın bahçe havuzu da korunaklıdır. Villamız 2 odalı ve 4 kişi konaklama kapasitelidir. Doğanın yapısına uygun taş ve ahşap buluşmasından, gün batımını izlemenin sakinliğinden hoşlanan yeni misafirlerini bekliyor.  

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı sizlere belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 9.00 mt En : 4.00 mt Derinlik : 1,55 mt

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı makyaj masası , komidin , klima, jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası ; 2 adet tek kişilik yatak klima, elbise dolabı banyo , tuvalet bulunmaktadır. 

 

MUTFAK DETAY

Modern Amerikan Mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , tost makinası , elektrikli su ısıstıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , ütü , ütü masası , elektrik süpürgesi , yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir