VİLLA INFINITY SKY
Market   1km
Deniz   9km
Toplu Taşıma   9km
Restaurant   500m
Yerleşim Merkezi   9km
Havaalanı   135km
VİLLA INFINITY SKY 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

İslamlar Bölgesinde yer alan Villa İnfinity SKY,  bünyesindeki sauna, Türk Hamamı, jakuzi gibi imkanları ve ender güzellikteki doğa manzarası ile portföyümüzün seçkin villalarındandır. Üzeri açılıp kapanabilen havuzu ile kış mevsiminde de misafirlerini ağırlayabilmektedir.  Dış çevreye kapalı havuz çevresi ile tüm misafir gruplarına hitap etmektedir. 2 oda ve 4 yatak kapasitelidir

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu ve kırsal kesimde olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 10.50 mt En : 3.50 mt Derinlik : 1,40 mt

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası; suit oda; 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komidin, klima, jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası; suit oda; 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komidin, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

MUTFAK DETAY

Modern Amerikan mutfak , buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, ankastre fırın, mikrodalga fırın, 4'lü ocak, tost makinası, elektrikli su ısıstıcısı, yemek takımı, çatal bıçak seti, tavalar, tencereler, bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu, televizyon, uydu alıcısı, ütü, ütü masası, elektrik süpürgesi, yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir