VİLLA BUĞRA
Market   1km
Deniz   9km
Toplu Taşıma   8,5km
Restaurant   1km
Yerleşim Merkezi   9km
Havaalanı   135km
VİLLA BUĞRA 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

Üzümlü Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Üzümlü mevkisinde bulunan Villa Buğra, tatilinizde konfor alanınız için herşeyin düşünüldüğü, dış çevreye kapalı havuz ve havuz bahçesine sahip 2 odalı ve 4 kişi konaklama kapasiteli bir yazvillamızdır. Tatilini yeşilin türlü tonuna hakim, sessiz sakin bir yerde geçirmek, arınmak isteyen misafirlerimiz için alternatif villamıza yeni misafirlerimizi bekliyoruz. 

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı sizlere belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 7.50 mt En : 3.75 mt Derinlik : 1,55 mt

 

YATAK ODASI DETAY

1.Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , komidin , elbise dolabı , makyaj masası , klima , saç kurutma makinası , jakuzi , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası ; suit oda , 2 adet tek kişilik yatak , komidin , elbise dolabı , makyaj masası , klima , saç kurutma makinası , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

MUTFAK DETAY

Modern Amerikan Mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , tost makinası , elektrikli su ısıstıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , ütü , ütü masası , elektrik süpürgesi , yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir