VİLLA OTANTİK
Market   800m
Deniz   7km
Toplu Taşıma   7km
Restaurant   2km
Yerleşim Merkezi   7km
Havaalanı   130km
VİLLA OTANTİK 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Villamızda 1 - 15 Eylül tarikleri arasında yüksek turizm sezonu fiyatları geçerlidir. 

 

Villa Otantik, Kalkan İslamlar Köyünde taş ev olarak tasarlarlanan doğa ile iç içe özel bir yazlıktır. Villamız, iki yatak odalı olup; her odanın kendine ait banyo ve tuvaleti bulunmaktadır. Maksimum 4 kişinin konaklamaya uygun bir villadır. Doğal yapıyı ve lüksü birarada arayan müşterilerimiz için iyi bir seçenektir.  Villamızın yüzme havuzu dışarıdan görünmeyecek şekilde kapatılmıştır. Huzur içinde geçirmeyi dilediğiniz tatile Villa Otantik'te ulaşabilirsiniz. Güzel bir tatil tecrübesi için sizleri bekliyoruz.

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı sizlere belirtmek isteriz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı rica ederiz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 10.00 mt En : 4.00 mt Derinlik : 1,55 mt

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , klima , jakuzi , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası ; suit oda , 2 adet tek kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.


MUTFAK DETAY

Amerikan Mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , tost makinası , elektrikli su ısıtıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , ütü , ütü masası , klima , yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.


Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir