VİLLA BEGONYA
Market   750m
Deniz   7,5km
Toplu Taşıma   7km
Restaurant   750m
Yerleşim Merkezi   7km
Havaalanı   140km
VİLLA BEGONYA 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

Üzümlü Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Villa Begonya, geniş ve yemyeşil bir bahçe içerisinde, masallarda tasvir edilen bir güzellikte, havuz ve havuz bahçesi dış ortama tamamen kapalı, bölgedeki ahşap yapıların en güzel örneklerindendir. 2 oda ve 4 kişi konaklama kapasiteli yazvillamız Üzümlü köyünde, tatilinde huzur arayan yeni misafirlerini bekliyor.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğlede- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

n sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı sizlere belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 7.00 mt En : 3.60 mt Derinlik : 1,60 mt

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı makyaj masası , komidin , klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak Odası ; 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı ve vantilatör bulunmaktadır. 

 

MUTFAK DETAY

Modern Amerikan Mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , tost makinası , elektrikli su ısıstıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , elektrik süpürgesi , yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir