VİLLA DREW
Market   1,2km
Deniz   12km
Toplu Taşıma   8km
Restaurant   1,2km
Yerleşim Merkezi   10km
Havaalanı   125km
VİLLA DREW 3 Oda | 6 Yatak | 1 Banyo

Üzümlü Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Kalkan Üzümlü Mevkisinde bulunan Villa Drew, güzel ve geniş bir bahçeye sahip, taş yapı, görsel zevke hitap eden dekorasyonu olan bir yazvillamızdır. Yazvillamız, ekolojik yaşama yakın olmak isteyen, iç açıcı bir havada tatilini geçirmek isteyen yeni misafirlerini bekliyor. 3 oda ve 6 yatak kapasiteli Villa Drew aynı zamanda dış çevreye kapalı havuz ve havuz bahçesine sahiptir. 

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı sizlere belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 10.00 mt En : 4.00 mt Derinlik : 1,60 mt 

 

 YATAK ODASI DETAY

1.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak, klima, komidin, makyaj masası, elbise dolabı bulunmaktadır. Banyo ve tuvalet ortak kullanımlıdır.

2.Yatak Odası: 2 adet tek kişilik yatak, klima, komidin, makyaj masası, elbise dolabı bulunmaktadır. Banyo ve tuvalet ortak kullanımlıdır.

3.Yatak Odası: 2 adet  tek kişilik yatak, klima, komidin, makyaj masası, elbise dolabı bulunmaktadır. Banyo ve tuvalet ortak kullanımlıdır.

 

Mutfak Detay

Modern Amerikan Mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak, tost makinası , elektrikli su ısıstıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , ütü , ütü masası , elektrik süpürgesi , yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

 

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir