VİLLA TİGER
Market   100m
Deniz   4,5km
Toplu Taşıma   1km
Restaurant   2km
Yerleşim Merkezi   3,5km
Havaalanı   125km
VİLLA TİGER 4 Oda | 8 Yatak | 4 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA TİGER

Villamız Kalkan’ın Kördere mevkiinde bulunmaktadır. Deniz manzaralı yazvillamız; modern iç ve dış dizaynı ile, kaliteli mobilyaları ile her türlü ihtiyacınıza göre dekore edilmiştir. Villamız 4 yatak odalı olup 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Size ait özel yüzme havuzu ve sevimli bir bahçesi bulanmaktadır. Yazvillamızın 15 metre uzunluğundaki havuzu bölgemizin ve portföyümüzün en büyük boyutlardaki havuzlarındandır. İlave çocuk havuzu da bulunan villamız için yeni misafirlerimizi bekliyoruz. 

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

  - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtir, villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, jakuzi, balkon, jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

4.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz ve doğa manzarası

Villanın Oda Sayısı:4 adet odası vardır.

Villamızın Konaklama Kapasitesi:8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 4 adet banyo ve tuvalete sahiptir.

Villamız Havuz Ebatları:15MX4M/1.50

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

Temizlik: Misafir girişlerinden önce, villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır.  Ayrıca Villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır. 

 Bahçe Ve Havuz Bakımı: Havuz temizliği her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

 Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

 Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir