VİLLA ALBA
Market   500m
Deniz   1,4km
Toplu Taşıma   600m
Restaurant   500m
Yerleşim Merkezi   1,2km
Havaalanı   125km
VİLLA ALBA 5 Oda | 10 Yatak | 5 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA ALBA

Villamız Kalkan’ın Kızıltaş mevkiinde bulunmaktadır. Deniz ve adalar  manzarasına sahiptir. Villamız ihtiyacınız olan tüm olanakları sunabilecek şekilde dekore edilmiştir.  5 yatak odalı olup 10 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş gruplarına hitap etmektedir. Merkeze yakın konumda bulunan yazvillamız market, restaurant, toplu ulaşım gibi ihtiyaç duyabileceğiniz lokasyonlara yürüme mesafesindedir. 

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

4.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

5.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz manzarasına sahiptir.

Villanın Oda Sayısı: 5 yatak odası vardır.

Villamızın Konaklama Kapasitesi: 10 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 5 adet bulunmaktadır.

Villamız Havuz Ebatları:8MX4M/1.50

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 

Temizlik: Misafir girişlerinden önce, villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır.  Ayrıca Villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır. 
Bahçe Ve Havuz Bakımı: Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlar tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır.
Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.
Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir