VİLLA SUNGUR
Market   500m
Deniz   1,5km
Toplu Taşıma   1km
Restaurant   750m
Yerleşim Merkezi   1km
Havaalanı   120km
VİLLA SUNGUR 3 Oda | 6 Yatak | 3 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA SUNGUR

Villa Sungur Kalkan’ın Akbel mevkiinde bulunmaktadır. Villamız muazzam deniz adalar ve Kalkan manzarasına sahiptir.3 yatak odalı olup 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş gruplarına hitap eden villamız her türlü ihtiyaçlarınızı düşünülerek dekore edilmiştir. Size ait özel yüzme havuzu ve sevimli bir bahçesi bulunmaktadır. Sizleri, hayallerinizdeki tatili yaşatmak için Villa Sungura bekliyoruz.


Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

  - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtir, villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz manzarasına sahiptir.

Villanın Oda Sayısı:3 adet yatak odası bulunmaktadır.

Villamızın Konaklama Kapasitesi:6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 3 adet bulunmaktadır.

Villamız Havuz Ebatları:11MX4M/1.60

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Villamızda, siz değerli konuklarını ağırlamadan önce ayrıntılı bir temizlik yapılmaktadır. Ayrıca Villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır. Temizlik şirketleri ve villa sahiplerinin titizliği siz değerli konuklarımızın hassasiyeti için düşünülmektedir.

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Villamızda titizlik gösterdiğimiz bir diğer hususta bahçe ve havuz temizliğidir. Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlarımız tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

FİYAT BİLGİSİNİN İÇERİĞİ: Fiyatlarımızın içerisine; Günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, İnternet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında Müşteri tarafından extra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir