VİLLA NAZLI
Market   500m
Deniz   2km
Toplu Taşıma   1,5km
Restaurant   2km
Yerleşim Merkezi   2km
Havaalanı   130km
VİLLA NAZLI 3 Oda | 6 Yatak | 3 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA NAZLI

Villamız Kalkan’ın Kördere mevkiinde bulunmaktadır. Son derece detaylı düşünülerek dekore edilmiş yazvillamız her biri suit 3 oda ve 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Gün batımı manzarası ve deniz manzarası da olan Villa Nazlı, etrafında yapılanma olmadığı için tatilinizi gözlerden uzak ve rahat bir şekilde geçirmeniz için son derece iyi bir alternatiftir. Havuz ve havuz bahçesi dış çevreye kapalı olduğu için muhafazakar yaşam tarzlarına da hitap eden villamız için yeni misafirlerimizi bekliyoruz. 

 

 - Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

  - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtir, villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon, jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz manzarasına sahiptir.

Villanın Oda Sayısı:3 adet yatak odası bulunmaktadır.

Villamızın Konaklama Kapasitesi:6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 3 adet bulunmaktadır.

Villamız Havuz Ebatları:11MX3.5M/1.60

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Villalarımızda tüm misafirlerimizn girişlerinden önce detaylı temizlik yapılmaktadır. Havlu ve nevresim takımları değiştirilmektedir. 

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Villamızın havuzu günlük olarak misafirlerimiz rahatsız etmeyecek şekilde yapılmaktadır. 

Fiyat bilgisinin içeriği: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir