VİLLA SEDEF
Market   50m
Deniz   500m
Toplu Taşıma   800m
Restaurant   50m
Yerleşim Merkezi   1km
Havaalanı   125km
VİLLA SEDEF 6 Oda | 12 Yatak | 5 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA SEDEF

 

Yazvillamız Kalkan'ın nadide koylarından olan Kalamar mevkisindedir. Deniz manzaralı villalarımızdan olan Villa Sedef, 6 oda ve 12 kişi konaklama kapasitesinin yanında; ikizi durumunda olan Villa Sedef 2 'nin de kiralanması ile tatilini ayrı geçirmek istemeyip yakın olmayı isteyen aile ve arkadaş grupları için sıradışı bir alternatiftir. Market, restaurant gibi ihtiyaç duyulabilecek yerlere yürüme mesafesinde olan yazvillamız terasından günbatımının eşşiz güzelliğini izlemeniz ve geleceğe güzel anılar bırakabilmeniz için yeni misafirlerini bekliyor. 

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

  - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtir, villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, jakuzi, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

3.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

4.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

5 YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

6.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz manzarasına sahiptir.

Villanın Oda Sayısı:6 adet yatak odası bulunmaktadır.

Villamızın Konaklama Kapasitesi:12 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 5 adet bulunmaktadır.

Villamız Havuz Ebatları:9 MX4M/1.60

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Tüm misafirlerimizin girişlerinden önce villamızın tüm temizlik ve havuz bakımları yapılarak; nevresim ve havlu takımları değiştirilmektedir. 

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Villamızın havuz bakımı günlük olarak, gerekli eğitimi almış personelce, misafirlerimizi rahatsız etmeden yapılmaktadır. 

Fiyat bilgisi ve içeriği: Fiyatlarımızın içerisine günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında müşteri tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir