VİLLA INFINITY
Market   2,2km
Deniz   3,5km
Toplu Taşıma   2,5km
Restaurant   2,2km
Yerleşim Merkezi   3km
Havaalanı   125km
VİLLA INFINITY 4 Oda | 8 Yatak | 4 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA INFINITY

Ünlü Gezgin Herodot Kalkan için; "dünyada yıldızlara en yakın yer" ifadesini kullanmıştır. Kalkan'nın da yıldızlara en yakın villası Villa Infinity. Kalkan’ın en güzel manzarasına ev sahipliği yapan Lavanta mevkiinde  bulunmaktadır. Deniz manzarası, gün batımı manzarasının en net izlenebileceği yazvillalarımızdandır.  Villamız 4 yatak odalı olup 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Ultra lüks villamız gerek iç dekorasyonu, gerekse havuz ve havuz bahçesinin dekorasyonu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Villamızın zemin katında kapalı ısıtmalı havuz, fitnes salonu, sauna, bulunmaktadır. Havuz ve bahçe terası dışarıdan görünmeyecek şekilde inşa edilmiştir. Muhafzakar yaşam tarzlarına da hitap eden yazvillamız için yeni misafirlerimizi bekliyoruz.  

 - Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

YATAK ODASI DETAY

 1. Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak, klima, komodin, elbise dolabı, TV, makyaj masası, jakuzi, banyo & wc        bulunmaktadır.
 2. Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak, klima, komodin, elbise dolabı, TV, makyaj masası, banyo & wc bulunmaktadır.
 3. Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak, klima, komodin, elbise dolabı, TV, makyaj masası, banyo & wc bulunmaktadır.   4. Yatak Odası: 2 adet tek kişilik yatak, klima, komodin, elbise dolabı, makyaj masası, banyo & wc bulunmaktadır.

 

MUTFAK DETAY

Buzdolabı, çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak ,  elektrikli su ısıtıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar vb gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Villamızın; oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı, yemek masası gibi ihtiyaç dutabileceğiniz tüm detayların düşünüldüğü, son derece lüks dekore edilmiş bir salonu vardır. 

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz ve doğa manzaralı

Villanın Oda Sayısı: 4 adet yatak odası bulunmaktadır.

Villamızın Konaklama Kapasitesi:8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları:4 adet vardır

Villamız Havuz Ebatları:11MX,4MX3/1,60

 

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

Temizlik: Misafir girişlerinden önce, villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır.  Ayrıca Villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır. 

 Bahçe Ve Havuz Bakımı: Villalarımızda havuz bakımı günlük olarak, misafirlerimizi rahatsız etmeyecek bir şekilde yapılmaktadır. 

 Fiyat bilgisinin içeriği: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

 Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir