VİLLA ASLAN
Market   400m
Deniz   2km
Toplu Taşıma   500m
Restaurant   500m
Yerleşim Merkezi   2km
Havaalanı   125km
VİLLA ASLAN 4 Oda | 9 Yatak | 4 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA ASLAN

 Tatilin olmazsa olmazları; güneş, deniz, manzara ve konfor olarak adlandırılabilir. Yaz villamız, aradığınız tüm özellikleri barındırıyor. Villamız Kalkan'ın Akbel mevkisinde yer almaktadır. 4 yatak odalı 8 kişilik konaklama kapasitelidir. Villamız taş ustalığı ile inşa edilip iç ve dış dizaynı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Size özel yüzme havuzu ve sevimli bahçesi bulunmaktadır. Havuz ve bahçe terası gönül rahatlığı ile tatil yapmanız için korunaklı hale getirilmiştir.Yaz Villam evinizdeki sıcaklığı lüks ile birleştirdi.

 - Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, ,balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima,  banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima,  banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz Manzarası

Villanın Oda Sayısı:4 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:8 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 4 adet mevcuttur

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik:  Villamızın tüm temizliği misafirlerimizin girişlerinden önce yapılarak; havlu ve nevresim takımları değiştirilmektedir. 

Bahçe Ve Havuz Bakımı : Villamızın havuz bakımları, ph dengesi için gerekli klorlamalar, günlük olarak yapılmaktadır. 

Fiyat bilgisi Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında müşteri tarafından extra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir