VİLLA YILDIZ
Market   800m
Deniz   8km
Toplu Taşıma   8km
Restaurant   1km
Yerleşim Merkezi   8km
Havaalanı   135km
VİLLA YILDIZ 3 Oda | 6 Yatak | 3 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA YILDIZ

 İslamlar; kalabalıktan kurtulup doğa ile iç içe huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır .Yaz villamız en iyi tatili yapmanız için her türlü özelliklere sahiptir.Gerek iç gerekse dış dekarosyonu ile dikkatleri üzerine çeken  yaz villamızın geniş yüzme havuzu ve sevimli bahçesi bulunmaktadır. 3 yatak odalı 6 kişilik kapasiteli villamız çekirdek aileler için ,kalabalık arkadaş grupları ve balayı  çiftleri için uygun alternatiflerdendir.Ultra lüks villamızın ebeveyin yatak odasında jakuzi her odasında da banyo ve tuvalet mevcuttur. Bahçe ve havuz terası  dışarıdan görünmeyecek şekilde inşa edilip  korunaklı ailelere hitap etmektedir.Yaz villamız değerli misafirlerini bekliyor.

 

Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

 Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima,jakuzi , banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI:  1  adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3 YATAK ODASI:  2  adet tek kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. 

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Doğa manzaralı

Villanın Oda Sayısı:3 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:6 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 3 adet mevcuttur

Villamız Havuz Ebatları:10MX4MX/1.60

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Misafir girişlerinden önce villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır. Ayrıca villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır.

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlarımız tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir. 

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

VİLLAMIZDA 1 HAZİRAN - 15 EYLÜL TARİHLERİNDE YÜKSEK SEZON FİYATLARI UYGULANMAKTADIR.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir