VİLLA PERA
Market   1km
Deniz   6km
Toplu Taşıma   5km
Restaurant   1km
Yerleşim Merkezi   5km
Havaalanı   130km
VİLLA PERA 1 Oda | 2 Yatak | 1 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA PERA

Doğa içerisinde huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin, ilk tercihleri arasında yer alan İslamlar Köyü'nde bulunmaktadır.Balayı çiftlerimiz için tasarlanmış villamız, dış çevreye kapalı havuz ve havuz bahçesi, dış alana entegre ses sistemi ile  sizlere rahat bir tatilin kapılarını aralıyor.1 yatak odalı olup 2 kişilik konaklama kapasitelidir.Farklı tarzı ve lüks detayları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Yaz Villamız konuklarını bekliyor.

 

 - Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, jakuzi,balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Doğa Manzarası

Villanın Oda Sayısı:1 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:2 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 1 adet mevcuttur

Villamız Havuz Ebatları:4MX14MX/1.60

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik:  Villamızın tüm temizliği misafirlerimizin girişlerinden önce yapılarak; havlu ve nevresim takımları değiştirilmektedir. 

Bahçe Ve Havuz Bakımı : Villamızın havuz bakımları, ph dengesi için gerekli klorlamalar, günlük olarak yapılmaktadır. 

Fiyat bilgisi Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında müşteri tarafından extra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir