VİLLA DİZAYN
Market   500m
Deniz   10km
Toplu Taşıma   8km
Restaurant   800m
Yerleşim Merkezi   9km
Havaalanı   130km
VİLLA DİZAYN 1 Oda | 2 Yatak | 1 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

 

VİLLAMIZDA 1 HAZİRAN 15 EYLUL TARİHLERİ ARASINDA YÜKSEK SEZON FİYATLARI GEÇERLİDİR.

VİLLA DİZAYN

Kalkan'ın İslamlar mevkiisinde bulunmaktadır. İnşası 2019 yılı nisan ayında tamamlanan villamızn ilk misafirlerinden olmak istemez miydiniz? Doğa içerisinde sessiz ve huzurlu bir tatilin adresi olan yazvillamız 1 yatak odalı olup 2 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Her türlü konfor ve ihtiyacınız düşünülerek dekore  edilmiştir. Uzaktan  deniz manzarasına sahip olup etrafı korunaklı hale getirilmiştir. Balayı çiftlerimiz için alternatif villalarımızdan olan Villa Dizayn'ın ilk misafirlerini bekliyoruz. 

Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

 Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon,jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Doğa ve uzaktan denizi görmektedir.

Villanın Oda Sayısı:1 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:2 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 1 adet mevcuttur

Havuz Ebatlar:8MX3.5M 1.55

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Misafir girişlerinden önce villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır. Ayrıca villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır.

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlarımız tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir