VİLLA GRİ EV
Market   2km
Deniz   12km
Toplu Taşıma   11km
Restaurant   2km
Yerleşim Merkezi   11km
Havaalanı   130km
VİLLA GRİ EV 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA GRİ EV

VİLLA GRİ EV  2019 RAMAZAN ve KURBAN BAYRAMI BAYRAMI DÖNEMLERİNDE HAFTALIK 8500 TL OLARAK DEĞERLENDİRELECEKTİR.

 Kalkan'ın İslamlar Köyü'nde yer almaktadır. Doğa içerisinde sessiz sakin bir tatil yapmak isteyenlerin odak noktası olan yazvillamız 2 yatak odalı olup 4 kişilik  konaklama kapasitesine sahiptir. Balayı çiftleri ve çekirdek ailelere hitap eden villamız bahçe ve havuz terası dışarıdan görünmeyecek şekilde inşa edilip muhafazakar ailelerimiz içnde alternatif villalarımızdandır. Tamamen ahşap yapı olan ve gerek mimarisi gerekse dekorasyonu ile misafirlerimizin son derece rahat edebileceği bir alternatiftir. Villa Gri Ev yapımı 2019 mayıs ayında tamamlandığı için 2019 turizm sezonunda ilk misafirlerini ağırlayacak. 

 

 - Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, jakuzi, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima,  banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Doğa Manzarası

Villanın Oda Sayısı:2 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:4 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 2 adet mevcuttur

Villamız Havuz Ebatları:3.50MX8MX/1.50

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik:  Villamızın tüm temizliği misafirlerimizin girişlerinden önce yapılarak; havlu ve nevresim takımları değiştirilmektedir. 

Bahçe Ve Havuz Bakımı : Villamızın havuz bakımları, ph dengesi için gerekli klorlamalar, günlük olarak yapılmaktadır. 

Fiyat bilgisi Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında müşteri tarafından extra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir