VİLLA MAVİŞ
Market   1km
Deniz   500m
Toplu Taşıma   1km
Restaurant   500m
Yerleşim Merkezi   1,5km
Havaalanı   125km
VİLLA MAVİŞ 4 Oda | 9 Yatak | 4 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA MAVİŞ

Kalkan'ın  en beğenilen konumu  olan Kışla  mevkisindedir.  Konumu. ekstraları, ve mimarisi ile gerçek anlamda eşsiz villalarımızdandır. Herşeyin düşünüldüğü yazvillamız şehir merkezi ve denize yakınlığı,  muhteşem adalar manzarası ve sıradışı mimarisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kışla koyuna yürüme mesafesinde olan villamızda ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir lokasyondadır. Portföyümüzün bu en  nadide villası için yeni misafirlerimizi bekliyoruz. Villamız 4 yatak odalı olup 9 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Size özel yüzme havuzu ve sevimli bahçesi bulunmaktadır. 

 

Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

 Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima,  banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

4.YATAK ODASI: 3 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz Manzarası

Villanın Oda Sayısı:4 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:9 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 4 adet mevcuttur

Havuz Ebatlar:10MX4M 1.60

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Misafir girişlerinden önce villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır. Ayrıca villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır.

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlarımız tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir