VİLLA KAYA
Market   500m
Deniz   5km
Toplu Taşıma   4km
Restaurant   3km
Yerleşim Merkezi   4km
Havaalanı   125km
VİLLA KAYA 3 Oda | 6 Yatak | 3 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA KAYA

Kalkan Kördere mevkisinde  bulunan Villa Kaya   tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi olanak sağlamaktadır. Muhteşem tasarımıyla ve mükemmel konumuyla dikkatleri üzerine çeken yazvillamız sizlere harika bir tatil vaadediyor.Villamız çekirdek aileler ve arkadaş grupları için özel olarak dekore edilmiş olup , eşsiz ve ayrıcalıklı bir tatil için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. 

  Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1 .YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 .YATAK ODASI:2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

3 .YATAK ODASI:  2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkoni, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

VİLLA ÖZELLİKLERİ

 Villanın Manzarası: Deniz manzaralı

Villanın Oda Sayısı:3 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:6 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 2 adet mevcuttur

Havuz Ebatlar:9MX4M 1.55 , 

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Misafir girişlerinden önce villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır. Ayrıca villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır.

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlarımız tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir