VİLLA BOTANİK
Market   1km
Deniz   3km
Toplu Taşıma   1km
Restaurant   3km
Yerleşim Merkezi   5km
Havaalanı   135km
VİLLA BOTANİK 3 Oda | 6 Yatak | 3 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Temiz ve havadar bir alanda yer alan Villa Botanik, 3 suit yatak odalı olup; 6 kişinin konaklamasına uygundur. Her bir yatak odasında, oda içerisinde banyo ve tuvalet vardır. Ebeveyn yatak odalarından bir tanesinde jakuzi vardır.  Aile suit yatak odalarımızdan bir tanesinden havuz katına doğrudan çıkış sağlanmaktadır. Ahşap dokunuşların ve görsellerin yer aldığı villamızın salonu rahat dekore edilmiştir. Havuz ve bahçe katının dışarıdan görünmemesi , özel olarak kapatılması, muhafazakar ailelerimiz için tercih sebebidir. Yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz bir noktada yer alan villamızın havuz katında büyük bir jakuzi , taş yapımı barbekü bulunmaktadır. Sessizliği ve huzuru seven misafirlerimizi yabancı gözlerden uzakta Villa Botanik‘e bekliyoruz. Tabiat ile baş başa kalarak ruhunuzu dinlendirme fırsatı bulabileceğiniz ender tatil evlerinden biridir. 

VİLLAMIZDA 1 - 15 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA YÜKSEK TURİZM SEZONU (AĞUSTOS) FİYATLARI UYGULANIR!

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları :  Boy : 8.00 mt X En : 4.00 mt Derinlik : 1.50 mt

Havuz başında jakuzi bulunmaktadır.

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , komidin , makyaj masası , saç kurutma makinası , klima , jakuzi , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , komidin , makyaj masası , saç kurutma makinası , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3. Yatak odası , suit oda , 2 adet tek kişilik yatak , elbise dolabı , komidin , makyaj masası , saç kurutma makinası , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

MUTFAK DETAY

 Amerikan Mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , elektrikli su ısıtıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , yemek masası , sandalyeler , ütü , ütü masası , elektrik süpürgesi , klima bulunmaktadır.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir