VİLLA MASSO
Market   100m
Deniz   1km
Toplu Taşıma   1km
Restaurant   500m
Yerleşim Merkezi   1km
Havaalanı   130km
VİLLA MASSO 3 Oda | 6 Yatak | 3 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

VİLLA MASSO

 Yüksek konum itibari ile temiz ve ferah havası vardır. Mimari yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.Muazzam deniz ve adalar manzarasına sahiptir. Villamız 3 yatak odalı olup 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Yaz  villamız özel yüzme havuzu, sevimli bahçesi, barındırmaktadır.Doğa içerisinde huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.Yaz villamız için yeni misafirlerimizi bekliyoruz. 

 

 - Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima,balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima,balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

3.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, ,balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz Manzarası

Villanın Oda Sayısı:3 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:6 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 3 adet mevcuttur

Villamız Havuz Ebatları:4MX11MX/1.50

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik:  Villamızın tüm temizliği misafirlerimizin girişlerinden önce yapılarak; havlu ve nevresim takımları değiştirilmektedir. 

Bahçe Ve Havuz Bakımı : Villamızın havuz bakımları, ph dengesi için gerekli klorlamalar, günlük olarak yapılmaktadır. 

Fiyat bilgisi Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında müşteri tarafından extra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir