VİLLA RUDİ
Market   4km
Deniz   11km
Toplu Taşıma   11km
Restaurant   2km
Yerleşim Merkezi   11km
Havaalanı   130km
VİLLA RUDİ 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Tatil cenneti olan Kalkan İslamlar Köyü Mevkisinde yer alan Villa Rudi , 2 yatak odalı bir tatil evidir. Villamızdaki suit yatak odalarında oda içerisinde kendine ait özel banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Yazlığımızın mutfağı salon ile birleşiktir. Kiralık tatil evimiz doğa içerisinde yer alan özel yüzme havuzlu bir dinlenme mekanıdır. Korunaklı yüzme havuzu, dışarıdan görünmemektedir. Villamızın havuz başında gönül rahatlığı ile güneşlenme ve yüzme imkanı bulabilirsiniz. Tatilini yeşillikler arasında sessiz , sakin bir yerde geçirmek isteyen ailelerimiz için ideal bir yazlıktır. Huzur içinde geçirmeyi dilediğiniz tatile Villa Rudi'de ulaşabilirsiniz.

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı sizlere belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

 

HAVUZ DETAY

Özel yüzme havuzu bulunmaktadır. Havuz ölçü detayları : En - 5 mt  Boy - 12.00 mt  Derinlik - 1.70 mt  

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , komidin , makyaj masası , saç kurutma makinası , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası ; suit oda , 2 adet tek kişilik yatak , elbise dolabı , komidin , makyaj masası , saç kurutma makinası , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

MUTFAK DETAY

Modern Amerikan Mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , elektrikli su ısıtıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DEYAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , ütü , ütü masası , elektrik süpürgesi , klima , yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.


Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir