VİLLA EFTALYA
Market   250m
Deniz   6km
Toplu Taşıma   5,5km
Restaurant   1km
Yerleşim Merkezi   5,5km
Havaalanı   125km
VİLLA EFTALYA 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Çevreden tamamen bağımsız bir tatil evi olan Villa Eftalya, Kalkan‘ın İslamlar Köyü mevkisindedir. Villamızda biri aile biri genç olmak üzere iki suit yatak odası bulunmaktadır. Aile suit yatak odasında manzara karşısında geniş hoş bir jakuzi yer almaktadır. Özellikle genç balayı çiftlerimiz için detaylar düşünülerek dizayn edilmiştir. Her iki odada banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Yemyeşil doğa manzarası karşısında yer alan yazlığımızın salonundan havuz ve bahçe terasına doğrundan çıkış sağlanmaktadır. Gün boyunca güneşlenme ve yüzme fırsatı bulabileceğiniz havuz katı ve çevresi muhafazakar ailelere hitap edecek şekilde kapatılmıştır. 

 

- Villaya giden yolun son 250 metresi stabilizedir. (Toprak yol)

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 8.00 mt X En : 4.00 mt Derinlik : 1.60 mt

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , komidin , makyaj masası , jakuzi , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası ; suit oda , 2 adet tek kişilik yatak , elbise dolabı , komidin , makyaj masası , banyo ve tuvalet bulunmaktadır

 

MUTFAK DETAY

Amerikan mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , elektrikli su ısıstıcısı , yemek takımı , çatal bıçak takımı , tava , tencereler , bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , klima , yemek masası , sandalyeler , elektrikli süpürge , ütü , ütü masası bulunmaktadır. Havuz katına doğrudan çıkış sağlanmaktadır

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir