VİLLA ZİRVE
Market   250m
Deniz   2,5km
Toplu Taşıma   1,5km
Restaurant   500m
Yerleşim Merkezi   1,5km
Havaalanı   130km
VİLLA ZİRVE 9 Oda | 18 Yatak | 4 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Deniz manzarasını panoramik olarak gören Villa Zirve, Kalkan Akbel mevkisindedir. Tripleks olan villamızda 9 adet yatak odası vardır ve 18 kişiye kadar konaklama sağlanabilmektedir. Kalabalık  aileleler için en güzel tercihlerden biri olan villamızda 3 adet salon ve 3 adet mutfak bulunmaktadır.  Villamızın havuz bahçesi ve çevresi kapatılmış olup muhafazakar ailelere de hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Deniz manzarası karşısında yer alan havuz başında şezlonglar , ve bahçe donanımları vardır. Gün batımını ve deniz manzarasını en güzel izleyebileceğiniz villalarımızdan birisi olan Villa Zirve bugüne kadar ki müşteri memnuniyetlerinde hep ön sıralarda yer almıştır. 

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villa Zirve'ye ulaşım esnasında yolun son 100 metresi dik yokuştan oluşmaktadır. 

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı belirtir, villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : En - 4.50 mt  Boy - 9.50 mt  Derinlik - 1.65 mt  


YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası ; 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , saç kurutma makinası , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası ; 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , saç kurutma makinası , klima , ortak kullanımda banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3. Yatak odası ; 2 adet tek kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , saç kuruma makinası , klima , ortak kullanımda banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

4. Yatak odası ; 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , saç kurutma makinası , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

5. Yatak odası ; 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , saç kurutma makinası , klima , ortak kullanımda banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

6. Yatak odası ; 2 adet tek kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , saç kurutma makinası , klima , ortak kullanımda banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

7. Yatak odası ; 2 adet tek kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , saç kurutma makinası , klima , ortak kullanımda banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

8. Yatak odası ; 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , saç kurutma makinası , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

9. Yatak odası ; 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , komidin , saç kurutma makinası , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır. 


 

MUTFAK DETAY

Amerikan Mutfak, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, ankastre fırın, mikrodalga fırın, 4 ' lü ocak, tost makinası, elektrikli su ısıtıcısı, yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar vb gibi tüm muftak ekipmanları mevcuttur.

 

SALON DETAY

Toplam 3 salonu bulunan villamızın salonlarında tv, oturma grubu, klima gibi detayları vardır. 

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir