VİLLA MİLAT
Market   500m
Deniz   9km
Toplu Taşıma   8km
Restaurant   500m
Yerleşim Merkezi   8km
Havaalanı   130km
VİLLA MİLAT 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Villa Milat Kalkan İslamlar Köyü mevkisindedir.  2 yatak odalı ve toplamda 4 kişi kapasiteli taş yapılı bir tatil evidir. Villamızın yatak odalarında banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Açık mutfaklı bir salona sahip olan yazlığımızın iç mekanında ahşap doğramalar kullanılarak otantik bir tasarımla dizayn edilmiştir.  Havuz ve bahçe çevresi muhafazakar ailelerimizin ve balayı çiftlerimizin isteğine uygun olacak şekilde kapatılmıştır.  Kiralık villamızın bahçesi çiçekler ve yeşillikler ile görselliği güzelleştirilmiştir. Tatil evimizin restaurant ve markete yakın mesafede olması misafirlerimiz için iyi bir avantajdır.

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

HAVUZ DETAY

 Havuz ölçüleri : En - 3.40 mt  Boy - 8.50 mt  Derinlik - 1.50 mt  

 

YATAK ODASI DETAY

1.Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası ; suit oda , 2 adet tek kişilik yatak , elbise dolabı , makyaj masası , klima , banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

MUTFAK DETAY

Buzdolabı , bulaşık makinası , çamaşır makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , elektrikli su ısıtıcı , yemek takımı , çatal bıçak takımı , tavalar , tencereler ve bardaklar gibi tüm ekipmanları bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcı , ütü , ütü masası , elektrik süpürgesi bulunmaktadır.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir