VİLLA REYHAN
Market   1km
Deniz   10km
Toplu Taşıma   10km
Restaurant   1km
Yerleşim Merkezi   10km
Havaalanı   138km
VİLLA REYHAN 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Villa Reyhan , Kalkan İslamlar mevkisinde bulunan 2+1 kiralık muhafazakar tatil evidir.  Konumu itibari ile panoramik deniz ve doğa manzarasına sahiptir ve Kalkan Adalar manzarasını görmektedir. Doğa içerisinde olan ve girdiğiniz ilk andan itibaren göz zevkinize hitap eden villamız çok güzel dekore edilmiştir. 

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları :  

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak Odası ; 1 adet çift kişilik yatak, klima, komidin, makyaj masası, elbise dolabı, jakuzi, banyo ve lavabo bulunmaktadır.

2. Yatak Odası ;  2 adet tek kişilik yatak, klima, komidin, elbise dolabı, banyo ve lavabo bulunmaktadır.


MUTFAK DETAY

 Amerikan Mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , elektrikli su ısıtıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar gibi tüm ihtiyaçlarınız bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , yemek masası , sandalyeler , ütü , ütü masası , elektrik süpürgesi , klima bulunmaktadır.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir