VİLLA GÜL
Market   150m
Deniz   5,5km
Toplu Taşıma   4,5km
Restaurant   800m
Yerleşim Merkezi   4,5km
Havaalanı   130km
VİLLA GÜL 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

İslamlar Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Villa l Kalkan İslamlar Köyü mevkisindedir.  Doğa içindeki villamız suit, iki yatak odalıdır. Gerçekten göze hitap eden şık bir tasarıma sahip olan Villa Gül  4 kişi konaklamalar için uygundur.  Konforundan ve lüksünden taviz vermeden; sessiz, sakin bir tatil seçeneği arayan ziyaretçilerimiz için uygun bir seçenektir.  Havuz çevresi dışarıdan görünmeyecek şekilde kapatılmıştır. 

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 12.00 mt En : 4.00 mt Derinlik : 1,50 mt

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası; suit oda; 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komidin, klima, jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası; suit oda; 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komidin, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

MUTFAK DETAY

Modern Amerikan mutfak , buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, ankastre fırın, mikrodalga fırın, 4'lü ocak, tost makinası, elektrikli su ısıstıcısı, yemek takımı, çatal bıçak seti, tavalar, tencereler, bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu, televizyon, uydu alıcısı, ütü, ütü masası, elektrik süpürgesi, yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir