VİLLA KIZILTAŞ 2
Market   500m
Deniz   2km
Toplu Taşıma   1,5km
Restaurant   1,5km
Yerleşim Merkezi   1,5km
Havaalanı   130km
VİLLA KIZILTAŞ 2 4 Oda | 8 Yatak | 4 Banyo

Kalkan Bölgesinde

Tüm fiyatlarımız ilgili aya ait HAFTALIK (7 GÜNLÜK) kiralama bedelidir

Görsel zevkinize hitap edecek güzel bir deniz manzarasına sahip Villa Kızıltaş 2, dört yatak odalı bir tatil evidir. Yazlığımızın suit yatak odalarının tamamında banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Suit yatak odalarından birinde deniz manzarası karşısında jakuzi vardır. Şehir hayatının vermiş olduğu yorgunluğu üzerinizden atarak fiziksel, ruhsal ve zihinsel anlamda gerçekten dinlenebileceğiniz villamız detaylara özen gösterilerek yapılmıştır. Villa Kızıltaş 2 geleceğe güzel anılar bırakmak isteyen yeni misafirlerini bekliyor.

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 8.00 mt En : 4.00 mt Derinlik : 1.80 mt

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası; 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komidin, saç kurutma makinası, klima, jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası; 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komidin, saç kurutma makinası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3. Yatak odası; 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komidin, saç kurutma makinası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

4. Yatak odası; 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komidin, saç kurutma makinası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

MUTFAK DETAY

 Amerikan mutfak, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, ankastre fırın, mikrodalga fırın  4'lü ocak, tost makinası, elektrikli su ısıtıcısı, yemek takımı, çatal bıçak seti, tavalar, tencereler, bardaklar vb ihtiyacınız olacak tüm mufak eşyaları bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu, televizyon, uydu alıcısı, ütü, ütü masası, lavabo, klima, yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.


 


 


Kırmızı kiralamaya uygun olmayan günleri göstermektedir
Giriş-Çıkış yarım günü göstermektedir