Yazvillam, düşünce temelleri 2015 yılında atılmış, 2017 yılı turizm sezonuna kadar hem villa kiralayan müşteri olarak hem de bölge, porföy ve acenta tecrübesi kazanarak sektörün ve bölgenin dinamiklerine hakim olabilmek adına tecrübe kazanmayı tercih etmiş bir girişimdir. Marka Tescillerinin yapılması ile ilk misafirlerine 2017 yılı turizm sezonunda merhaba diyen firmamız, 3. yılını doldurduğu 2019 turizm sezonu sonunda 3000'den fazla aileyi misafir etmiş bir yatırım şirketidir. Bünyesinde arsa / villa alım satımı hizmetlerini hatrı sayılır bir portföy ile sunan firmamız bölgenin ve sektörün tüm dinamiklerine hakim olabilmek adına kendini sürekli yenilemektedir. Gelişmekte olan fakat doğru altyapı ve hizmet anlayışının tam olarak uygulanamadığı villa tatili konseptinde faaliyet göstermeye başlamıştır. 2020 yılı turizm sezonunda villa kiralamanın yanında portföyüne, turizm sektörünün parlayan diğer yıldızı "tekne kiralama" hizmetini de dahil etmiştir.  

Villa ve tekne kiralama, emlak hizmetleri, "Binbir Villa Yatırım Ticaret Ltd. Şti." çatısı altında kurumsal bir hizmet anlayışı ile sunulmaktadır. Hızlı, net ve sorunsuz bir süreç yönetimini benimseyen yazvillam'ın portföyündeki villalar ve tekneler özenle seçilmiştir. Binlerce villa arasından birebir ziyaret anlayışı ile değerlendirilerek sitemize eklenmektedir.

Net olarak Kalkan, Akdeniz ve Torosların sevgisi temelinde kurulmuş firmamızın misyonu; hem misafirlerimiz en iyi şekilde karşılayıp ağırlayabilmek, hem de bölgemizin tanıtımını gerektiği gibi yapabilmektir. Firmamız araçılığı ile kiralama yaparak tatile gelenleri müşteri olarak değil; misafirimiz olarak görürüz. Dolayısı ile sorunsuz villalar ile anlaşmaya çalışırız. Kurumsal hedeflerimiz doğrultusunda tüm ekibimiz düzenli olarak, ilişki yonetimi, iletişim becerileri vb. eğitimler alırlar.  

Vizyonumuz; doğaya, çevreye ve elbette insana olan sevgi ve saygımızı yitirmeden, tamamen çevreci bir yaklaşımla, ülkemizi ve bölgemizi uluslararası standartlarda tanıtarak sektörün jenerik ismi olmak, tatile gelen misafirlerimizin içten tebessümlerini sağlayarak ülkemiz adına katma değer yaratmaktır.  

Yazvillam, hızlı ve sorunsuz bir süreç yönetimi ile rezervasyonlarınızı tamamlamaktadır.

 

                 Binbir Villa Yatırım Ticaret Limited Şirketi          www.yazvillam.com

                                       

 

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz