*Son Dakika Fırsatları*
 Balayı Villaları
 Çocuk Havuzlu
 Deniz Manzaralı
 Ekonomik
 Muhafazakâr
Villa adı ile aramak için

 

REZERVASYON, ÖDEME, İPTAL ŞARTLARI, İADE KOŞULLARI

Rezervasyonun yapılması ile eft, havale, kredi kartı, mail order vb. şekilde işletmemize ödenen kiralama bedelinin ön ödeme miktarı, yapılan iptallerde hiçbir şekilde GERİ ÖDENMEZ. Bu ödemenin tamamı mülk sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır. İptal durumunda, hem anlaşmalı olduğumuz mülk sahibi hem de işletmemiz aynı taşınmaz mülkü tekrar kiralama kabiliyetini kaybedeceği için anlaşmalarımız gereği bu karar alınmıştır. Eğer kaldıysa; geriye kalan miktarı, taşınmaz mülke girişte peşin olarak tarafımıza ödemeniz gerekmektedir.

Diğer koşullar:

1) Rezervasyon için gönderilen kaporanın iadesi yoktur.

 

2) Müşterinin kiralama bedelinin tamamını önceden ödemiş olması durumunda, ödeme yaptığı andan itibaren ziyaretine 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin %30 (yüzde otuz)u geri ödemeyecektir.  Geri kalan %70 (yüzde yetmiş)i 15 iş günü içerisinde bildireceğiniz hesap numarasına iade edilecektir. Bankacılık ve transfer masrafları da bu paranın içerisinden karşılanacaktır.

 

3)Rezervasyon iptali villaya / binaya / aparta, kiralanan mülke giriş tarihinden 15 gün veya daha az bir zaman önce gerçekleşir; giriş yapılmazsa, hiç konaklama olmasa dahi ödenmiş olan toplam kiralama bedeli müşteriye iade edilmez. Rezervasyon iptali kiralanan mülke girişten 1 hafta (7gün) ve daha az bir zaman kaldığında yapılırsa, birinci dereceden akraba ölümü ve yaralanmalı trafik kazası hariç, firmamız kalan kiralama bedelinin tamamını tahsil eder, gerekli hukuki işlemlere başvurur.    

 

4)Müşterinin, kalan ödemeyi önceden belirlenen tarihte yapmaması halinde, firmamız söz konusu rezervasyonu iptal etme, oranı ve tutarı ne olursa olsun daha önce ödenmiş olan ücreti geri ödememe ve bahsi geçen mülke başka rezervasyon alma hakkını saklı tutar. Rezervasyon iptalleri, yazılı talebinizin (elektronik posta veya iadeli taahhütlü mektup ile) firmamıza ulaştığı andan itibaren geçerlidir. Telefon yolu ile yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. 

 

5)Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkacak olan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bankalar vb finans kurumları tarafından yüklenecek olan maddi zarar, komisyon ücreti gibi maliyetler müşteriye iade edilecek tutardan karşılanır.

 

6)Ziyaretiniz esnasında konaklayacağınız yere yerleştikten sonra, sözleşmenizin süresi dolmadan mücbir sebeplerle dahi olsa kiralama sürenizin tamamını doldurmadan çıkış yapmanız gerekirse firmamıza ve / veya mülk sahibine ödediğiniz hiçbir bedel geri ödenmez. 

 

7)Rezervasyonunuz herhangi bir sebeple işletmemiz www.yazvillam.com tarafından iptal edilirse bu durum en kısa sürede müşteriye bildirilecektir. Rezervasyonun iptal sebebi firma ve / veya mülk sahibi kaynaklı ve mücbir sebepler dışında ise, firmamız portföyünden uygun seçenek bulunamaması durumunda alınan para müşteriye iade edilir.     

 

8)Bölgemiz kırsal alan ve sıcak iklime sahip olduğu için haşere ve çeşitli zararlılar olabilmektedir. Ziyaretinizden önce villalarımız ilaçlanmakta olup, ziyaretinizde olumsuz bir olayla karşılaşmanız ücretinizi iade hakkı doğurmaz. 

 

9)Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere kiralamaya sözkonusu mülklerin, tarafların açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olup, sözleşmeye sözkonusu mülklerin kullanılmamasından www.yazvillam.com sorumlu tutulamaz. Sözleşmede gösterilen bedelin tümü mülklerin kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip, www.yazvillam.com / İlkay ESMER'in bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.

www.yazvillam.com       info@yazvillam.com       BİNBİR VİLLA YATIRIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İade Şartları