*Son Dakika Fırsatları*
 Balayı Villaları
 Çocuk Havuzlu
 Deniz Manzaralı
 Ekonomik
 Muhafazakâr
Villa adı ile aramak için

 

Sayın Ziyaretçimiz, Değerli Misafirlerimiz,

 

yazvillam.com web sayfamıza hoşgeldiniz.

 

yazvillam.com, düşünce temelleri 2015 yılında atılmış, geçen zaman zarfında sektörün detaylarına hakim olabilmek adına; hem villa işletmeciliği tecrübesi hem de tüketici gözüyle bakabilmek için villa kiralayan ziyaretçi tecrübesi kazanarak 2018 yılında faaliyetine başlamıştır. Özel sektörde satış pazarlama departmanlarında beyaz yaka yönetici pozisyonlarında çalışmış Muhsin GÖKER (Selçuk Ünv. İİBF) ile Kaş Vergi Dairesine bağlı, Kalkan'ın yerli esnaf ve eşraflarından aynı zamanda tanınmış villa işletmecilerinden İlkay ESMER ortaklığı ile kurulmuş bir firmadır. Firmamız portföyünde villa kiralama ile beraber; villa ve arsa alım satımı, devren kiralık işyerleri, kiralık apartlar ve taşeronluk hizmetleri de bulunmaktadır. Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da aynı isim ile yeralmayı düşündüğümüz markamız yazvillam.com'un jenerik isim olabilmesi için web sitemizin aynı başlıkta farklı dillerde de yazılımları yapılmaktadır. Firmamız ilk yurt dışı bağlantısını kuruluşu ile beraber, bölgemize en çok ziyaretci gönderen İngiltere menşeili bir acenta ile yapmıştır.   

 

Sektörümüze, işimize; hem villa işletmecisi ve acenta açısından hem de ziyaretçi gözüyle bakabilme kabiliyetini kazanabilmek için 3 yıl düşünce ve altyapı çalışmalarımız sürdü. Tüm misafirlerimizin düşüncelerini ve taleplerini irdeleyebilmek, hizmet kalitemizi sayısal anlamda değerlendirebilmek adına özel bir ziyaretçi defteri oluşturduk.

 

Sosyal sorumluluklarımızı da irdeleyerek, yazvillam.com olarak, vergiye konu olan yıllık gelirimizin, her yıl turizm sezonu sununda 15 - 30 Kasım tarihleri arasında kurucu ortaklarca belirlenecek olan belli bir oranını LÖSEV'e ve/veya görme engelli çocuklarımızın eğitimi için Gün Işığı Projesi Azgören Eğitimi'ne bağışlamayı kabul ve taahhüd ettik. Bağış makbuzu sitemizde ayrıca yayınlanacaktır.   

 

 Net olarak Kalkan, Akdeniz ve Toros'ların sevgisi temelinde kurulmuş firmamızın misyonu; hem misafirlerimizi en iyi şekilde karşılayıp ağırlayabilmek, hem de bölgemizin tanıtımını, gerektiği gibi yapabilmektir. Firmamız aracılığı ile villa veya apart kiralayarak tatile gelenleri, müşteri olarak değil, misafirlerimiz olarak görürüz. Dolayısıyla sorunsuz villalar ile anlaşmaya çalışırız. Stratejik hedeflerimiz gereği personelimiz düzenli olarak ilişki yönetimi, iletişim becerileri gibi eğitimler alırlar. 

 

Vizyonumuz; doğaya, çevreye ve elbette insana olan sevgi ve saygımızı yitirmeden, tamamen çevreci bir yaklaşımla; ülkemizi ve bölgemizi uluslarası standartlarda tanıtarak, sektörün jenerik ismi olmak, tatile gelen misafirlerimizin içten tebessümlerini sağlayarak ülkemiz adına katma değer yaratmak.

 

Arkadaşlar! Gidip, Toros Dağları'na bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki; bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

 

www.yazvillam.com      info@yazvillam.com       0 (242) 844 1110

Hakkımızda