*Son Dakika Fırsatları*
 Balayı Villaları
 Çocuk Havuzlu
 Deniz Manzaralı
 Ekonomik
 Muhafazakâr
Villa adı ile aramak için

 

Sayın Ziyaretçimiz, Değerli Misafirlerimiz,

 

yazvillam.com web sayfamıza hoşgeldiniz.

 

yazvillam.com, düşünce temelleri 2015 yılında atılmış, geçen zaman zarfında sektörün detaylarına hakim olabilmek adına; hem villa işletmeciliği tecrübesi hem de tüketici gözüyle bakabilmek için villa kiralayan ziyaretçi tecrübesi kazanarak 2018 yılında faaliyetine şahıs işletmesi olarak başlamış, 2019 yılında ise BİNBİR VİLLA YATIRIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" olarak sermaye işletmesi vasfında yoluna devam etmektedir. Firmamız portföyünde villa kiralama ile beraber; villa ve arsa alım satımı, devren kiralık işyerleri, kiralık apartlar ve taşeronluk hizmetleri de bulunmaktadır. Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da aynı isim ile yeralmayı düşündüğümüz markamız yazvillam.com'un jenerik isim olabilmesi için web sitemizin aynı başlıkta farklı dillerde de yazılımları yapılmaktadır. Firmamız ilk yurt dışı bağlantısını kuruluşu ile beraber, bölgemize en çok ziyaretci gönderen İngiltere menşeili bir acenta ile yapmıştır.   

 

Sektörümüze, işimize; hem villa işletmecisi ve acenta açısından hem de ziyaretçi gözüyle bakabilme kabiliyetini kazanabilmek için 3 yıl düşünce ve altyapı çalışmalarımız sürdü. Tüm misafirlerimizin düşüncelerini ve taleplerini irdeleyebilmek, hizmet kalitemizi sayısal anlamda değerlendirebilmek adına özel bir ziyaretçi defteri oluşturduk.

 

Sosyal sorumluluklarımızı da irdeleyerek, yazvillam.com olarak, vergiye konu olan yıllık gelirimizin, her yıl turizm sezonu sununda 15 - 30 Kasım tarihleri arasında kurucu ortaklarca belirlenecek olan belli bir oranını LÖSEV'e ve/veya görme engelli çocuklarımızın eğitimi için Gün Işığı Projesi Azgören Eğitimi'ne bağışlamayı kabul ve taahhüd ettik. Bağış makbuzu sitemizde ayrıca yayınlanacaktır.   

 

 Net olarak Kalkan, Akdeniz ve Toros'ların sevgisi temelinde kurulmuş firmamızın misyonu; hem misafirlerimizi en iyi şekilde karşılayıp ağırlayabilmek, hem de bölgemizin tanıtımını, gerektiği gibi yaparak sürdürülebilir turizm anlamında katma değer yaratmaya çalışmaktır. Firmamız aracılığı ile villa veya apart kiralayarak tatile gelenleri, müşteri olarak değil, misafirlerimiz olarak görürüz. Dolayısıyla sorunsuz villalar ile anlaşmaya çalışırız. Stratejik hedeflerimiz gereği personelimiz düzenli olarak ilişki yönetimi, iletişim becerileri gibi eğitimler alırlar. 

 

Vizyonumuz; doğaya, çevreye ve elbette insana olan sevgi ve saygımızı yitirmeden, tamamen çevreci bir yaklaşımla; ülkemizi ve bölgemizi uluslarası standartlarda tanıtarak, sektörün jenerik ismi olmak, tatile gelen misafirlerimizin içten tebessümlerini sağlayarak ülkemiz adına katma değer yaratmak.

 

www.yazvillam.com      info@yazvillam.com 

 

BİNBİR VİLLA YATIRIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ     

Hakkımızda