*Son Dakika Fırsatları*
 Balayı Villaları
 Çocuk Havuzlu
 Deniz Manzaralı
 Ekonomik
 Muhafazakâr
Villa adı ile aramak için

www.yazvillam.com gizlilik politikası:

www.yazvillam.com web sitesini ziyaret eden ve kullanan tüm kullanıcıları kapsamaktadır. Web sitemizi kullanan ziyaretçilerin doğrudan ve/veya dolaylı olarak işletmemize sunduğu kişisel bilgi ve verilerle ilgili detaylar aşağıda belirtilmiştir.

 

Kiralama ve Kullanım sözleşmesi; gizlilik politikamız gereği uygun olduğu şekilde arşivlenip, "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" kapsamında uygun olan hallerin dışında kullanılmaz. 

Rezarvasyon formu, firmamız tarafından ibraz edilerek doldurulması talep edilen diğer formlar vasıtası ile paylaşmış olduğunuz ad-soyad, telefon, elektronik posta (e-mail), vb bilgiler işletmemiz veritabanında saklanır. İşletmemiz ve alt kuruluşlarımızın kampanyaları, bölgemiz ve işletmemiz hakkında güncel bilgi, haber paylaşımı maksadı ile kullanılır. Ticari veya ticari olmayan amaçlarla, hiçbir özel veya tüzel kişi; 3. şahıslar ile paylaşılmaz.   

Dolaylı Olarak Tarafınızdan Elde Edilen Veriler; IP bilgisi, konum verileri, çerezler vb. bilgiler www.yazvillam.com'a özeldir. Bu veriler hiç bir şekilde ticari amaçla satılmaz, paylaşılmaz. Normal tarayıcı ayarlarında çerez paylaşımı genel olarak açıktır ve firmamız sadece bu tarz verileri kullanmaktadır.
Verilerinizin sistemden tamamen silinmesi, www.yazvillam.com için kullanımının tamamen durdurulması info@yazvillam.com adresine yapacağınız müracaat ile mümkün olabilecektir.

**Rezervasyon ve Kimlik Sunumları: Firmamız, kanuni zorunluluklar ile villalarda konaklayacak olan her müşterisi için ilgili güvenlik güçlerine / kolluk kuvvetlerine KİMLİK VERİ BİLDİRİMİ yapmak zorundadır. Bu nedenle, firmamızdan rezervasyon yapan, firmamız aracılığı ile konaklamaya gelen tüm kullanıcılar/müşteriler/ziyaretçiler bu veri bildirimi için kimliklerini beyan edeceklerini kabul etmiş sayılırlar. Beyan edilen kimlik verileri ise sadece ilgili güvenlik güçlerine / kolluk kuvvetlerine sunulmaktadır. Yasal sorumluluğun dışında; gerek işletme olarak, gerekse de ticari olarak hiç bir KİMLİK BİLGİSİ KULLANILAMAZ. 
İşbu Gizlilik Politikası tüm kullanıcı ve ziyaretçilerimizi kapsayıp tarafımızca kabul edilmiştir.

 

 

www.yazvillam.com       info@yazvillam.com       0 (242) 844 1110

Gizlilik Sözleşmesi