VİLLA DONAT
Market   200m
Deniz   9km
Toplu Taşıma   8km
Restaurant   200m
Yerleşim Merkezi   8km
Havaalanı   120km

VİLLA DONAT 4 Oda | 8 Yatak | 4 Banyo

Bölgesinde

Üzümlü mevkiisinde bulunan Villamız Donat; Patara denizi ve gün batımı manzaralıdır. 4 yatak odalı olan villamız toplamda 8 kişiye kadar konaklama hizmeti sunar. Dışardan gözle görünmicek şekide korunaklı hale getirilen villamız geniş aile ve arkadaş gruplarının sıklıkla tercih ettiği villalarımızdan biridir.

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

n sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı sizlere belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 8.00 mt En : 4.00 mt Derinlik : 1,65 mt

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı makyaj masası , komidin , klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak odası ; 2 adet tek kişilik yatak klima, elbise dolabı banyo , tuvalet bulunmaktadır. 

3.Yatak Odası  ; 1 adet çift kişilik yatak, klima, elbise dolabı,  banyo ve lavabo bulunmaktadır.

4.Yatak Odası  ; 1 adet çift kişilik yatak, klima, elbise dolabı,  banyo ve lavabo bulunmaktadır.

 

MUTFAK DETAY

Modern Amerikan Mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , tost makinası , elektrikli su ısıstıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , ütü , ütü masası , elektrik süpürgesi , yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.