VİLLA MERVE
Market   1,5km
Deniz   11km
Toplu Taşıma   10km
Restaurant   1,5km
Yerleşim Merkezi   10km
Havaalanı   130km

VİLLA MERVE 1 Oda | 2 Yatak | 1 Banyo

Bölgesinde

Kalkan Üzümlü bölgesinde bulunan Villa Merve, doğa ile iç içe konumu, renkli ve eğlenceli tasarımı ile balayı çiftlerimizin ve muhafazakar ailelerimizin gözde yazlık evlerindendir. Manzarası renkli tasarım ve dekorasyonu ile yeni misafirlerini bekliyor. 

 

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğlede- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

n sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı sizlere belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

HAVUZ DETAY

Havuz ölçü detayları : Boy : 10.00 mt En : 3.00 mt Derinlik : 1,60 mt

 

YATAK ODASI DETAY

1. Yatak odası ; suit oda , 1 adet çift kişilik yatak , elbise dolabı makyaj masası , komidin , klima, jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

MUTFAK DETAY

Modern Amerikan Mutfak , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , ankastre fırın , mikrodalga fırın , 4 ' lü ocak , tost makinası , elektrikli su ısıstıcısı , yemek takımı , çatal bıçak seti , tavalar , tencereler , bardaklar bulunmaktadır.

 

SALON DETAY

Oturma grubu , televizyon , uydu alıcısı , ütü , ütü masası , elektrik süpürgesi , yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.