VİLLA ALİŞ KAŞ
Market   3km
Deniz   100m
Toplu Taşıma   5km
Restaurant   100m
Yerleşim Merkezi   5km
Havaalanı   160km

VİLLA ALİŞ KAŞ 3 Oda | 6 Yatak | 3 Banyo

Bölgesinde

VİLLA ALİS KAŞ

Villamız Kaş’ın en güzel tatil bölgelerinden olan Çukurbağ mevkisindedir.  Deniz manzarasına sahiptir. Denize 100 m yakınlığında olan yazvillamız zevkli iç ve dış dizaynı ile denize yakın alternatiflerimizdendir. Villamızda 3 süit oda bulunmaktadır, 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Peninsula Oteli’ne 150 m yakınlığına sahip yazvillamızda dilerseniz otelin restoranından faydalanabilirsiniz. Ülkemizin en nadide yerlerinden olan Çukurbağ Yarımadasında emsalsiz bir tatil için villamıza yni misafirlerimizi bekliyoruz. 

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz manzarasına sahiptir.

Villanın Oda Sayısı: 3 yatak odası vardır.

Villamızın Konaklama Kapasitesi: 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 3 adet bulunmaktadır.

Villamız Havuz Ebatları:10MX4M/1.80

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Villamızda, misafirlerimizin girişlerinden önce ayrıntılı bir temizlik yapılmaktadır. Ayrıca villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır. 

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Villamızda günlük havuz temizliği yapılmaktadır. 

Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.