VİLLA SWAN
Market   500m
Deniz   1,4km
Toplu Taşıma   600m
Restaurant   500m
Yerleşim Merkezi   1,2km
Havaalanı   120km

VİLLA SWAN 3 Oda | 6 Yatak | 3 Banyo

Bölgesinde

VİLLA SWAN

Kalkan’ın Kızıltaş mevkiinde bulunan Villa Swan, panoramik deniz manzarasının yanında son derece geniş bir açı ile gün batımı manzarasına sahiptir. 3 yatak odalı ve 6 kişi konaklama kapasiteli yazvillamız, modern Amerikan mutfağı ve zevkle dizayn edilmiş salonu ile her türlü ihtiyaç düşünülerek yapılmıştır. Villa Swan için yeni misafirlerimizi bekliyoruz. 

 

- Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

- Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima,jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz manzarasına sahiptir.

Villanın Oda Sayısı: 3 yatak odası vardır.

Villamızın Konaklama Kapasitesi: 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 3 adet bulunmaktadır.

Villamız Havuz Ebatları:10MX3.50M/1.50

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Villamızda, misafirlerimizi ağırlamadan önce ayrıntılı bir temizlik yapılmaktadır. Ayrıca Villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır.

Bahçe Ve Havuz Bakımı:Havuz temizliği  günlük olarak yapılmaktadır.  Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirleimiz tarafından extra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.