VİLLA ESYA 1
Market   1,5km
Deniz   2,5km
Toplu Taşıma   1km
Restaurant   1km
Yerleşim Merkezi   500m
Havaalanı   135km

VİLLA ESYA 1 5 Oda | 10 Yatak | 5 Banyo

Bölgesinde

VİLLA ESYA 1

Villamız Kalkan’ın Kızıltaş mevkiinde bulunmaktadır. Kiralık villa portföyümüzün hem lüks hem de sadeliği bir arada bulunduran yazvillalarındandır. Villa Eysa 1 , hem deniz manzarası hem de 5 oda ve 10 kişi konaklama kapasitesi ile sayfamızın ekonomik seçeneklerindendir. Yazvillamız için yeni misafirlerimizi bekliyoruz. 

 

Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

 Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima,  banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

4.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

5.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz Manzarası

Villanın Oda Sayısı:5 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:10 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 5 adet mevcuttur

Villamız Havuz Ebatları:10MX5MX/1.60

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Misafir girişlerinden önce villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır. Ayrıca villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır.

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlarımız tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.