VİLLA FOREST
Market   2km
Deniz   12km
Toplu Taşıma   10km
Restaurant   2km
Yerleşim Merkezi   12km
Havaalanı   130km

VİLLA FOREST 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

Bölgesinde

VİLLA FOREST

Kalabalıktan sıkılıp doğa içerisinde huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi haline gelen İslamlar Köyü'nde bulunmaktadır.Yapımı 2019 yılında tamamlanmıştır.İç ve dış dizaynı ile dikkatlleri üzerine çekmeyi başaran villamız, 2 yatak odalı  olup 4 kişililik konaklama kapasitesine sahiptir.Havuz ve bahçe terası çevre yerlerden görünmeyecek şekilde  inşa edilip rahat bir tatil yapmanız için korunaklı hale getirilmiştir.Yazvillam ilk misafirlerini bekliyor.

 

Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

 Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, , banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI:  2  adet tek kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Doğa manzaralı

Villanın Oda Sayısı:2 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:4 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 2 adet mevcuttur

Villamız Havuz Ebatları:8MX4MX/1.40

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Misafir girişlerinden önce villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır. Ayrıca villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır.

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlarımız tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.