VİLLA PANORAMAN
Market   500m
Deniz   2km
Toplu Taşıma   1km
Restaurant   1km
Yerleşim Merkezi   2km
Havaalanı   140km

VİLLA PANORAMAN 4 Oda | 8 Yatak | 4 Banyo

Bölgesinde

VİLLA PANAROMAN

Kalkanın İslamlar mevkisinde, yüksek konum sebebi ile temiz ve ferah havası vardır. Doğaya uygun taş ve ahşap yapısıyla son derece otantik bir yazvillamızdır.  4 yatak odalı, 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.villamız. Havuz ve bahçe terası dışarıdan görünmeyecek şekilde inşaa edilip, muhafazakar ailelerimize de hitap etmektedir.Doğa içerisinde huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan villamız için yeni misafirlerimizi bekliyoruz.

 

 - Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

 - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, jakuzi,balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

3.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima,balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

4.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, klima,  banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz manzaralı

Villanın Oda Sayısı:4 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:8 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 4 adet mevcuttur

Villamız Havuz Ebatları:4MX9MX/1.50

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik:  Villamızın tüm temizliği misafirlerimizin girişlerinden önce yapılarak; havlu ve nevresim takımları değiştirilmektedir. 

Bahçe Ve Havuz Bakımı : Villamızın havuz bakımları, ph dengesi için gerekli klorlamalar, günlük olarak yapılmaktadır. 

Fiyat bilgisi Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında müşteri tarafından extra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.