VİLLA KUZEY
Market   3km
Deniz   14km
Toplu Taşıma   13km
Restaurant   3km
Yerleşim Merkezi   11km
Havaalanı   135km

VİLLA KUZEY 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

Bölgesinde

VİLLA KUZEY

Villamız Kalkan’ın İslamlar mevkiinde bulunmaktadır.Villmız muazzam renk cümbüşü lüks dekorasyonu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Sabah kuş cıvıltıları ile uyanıp manzaraya karşı kahvaltınızı yapacağınız ardından doğanın ambiyansı içinde kaybolacağınız bir tatil fırsatı sunuyor. Villamız 2 yatak odalı olup 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Size ait özel yüzme havuzu ve sevimli bir bahçesi bulunmaktadır. Havuz terası dışarıdan görünmeyecek şekilde inşa edilip balayı çiftlerine ve muhafazakâr ailelere hitap etmektedir. Villamızın İçerisinde bulunan ısıtmalı havuzu her mevsimde tatil yapmanıza olanak sağlıyor. Modern iç ve dış dizaynı her türlü ihtiyaçlarınıza göre dekore edilmiştir. Villa Alara siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

 

Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

  - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtir, villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı önemle rica ederiz.

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon,jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 YATAK ODASI: 2 adet  tek kişilik yatak elbise dolabı, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Doğa  manzarası

Villanın Oda Sayısı:2 adet oda bulunmaktadır.

Villamızın Konaklama Kapasitesi:4 kişilik konaklama kapasitesi bulunmaktadır.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: :2 adet mevcuttur

Villamız Havuz Ebatları:14MX4MX/1.60

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Villamızda, siz değerli konuklarını ağırlamadan önce ayrıntılı bir temizlik yapılmaktadır. Ayrıca Villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır. Temizlik şirketleri ve villa sahiplerinin titizliği siz değerli konuklarımızın hassasiyeti için düşünülmektedir.

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Villamızda titizlik gösterdiğimiz bir diğer hususta bahçe ve havuz temizliğidir. Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlarımız tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

FİYAT BİLGİSİNİN İÇERİĞİ: Fiyatlarımızın içerisine; Günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, İnternet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında Müşteri tarafından extra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edili