VİLLA BEBEK
Market   850m
Deniz   2km
Toplu Taşıma   1,5km
Restaurant   850m
Yerleşim Merkezi   1,5km
Havaalanı   245km

VİLLA BEBEK 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

Bölgesinde

VİLLAMIZDA 1 HAZİRAN 15 EYLUL TARİHLERİ ARASINDA YÜKSEK SEZON FİYATLARI GEÇERLİDİR.

 

VİLLA BEBEK

Yaz villamız Kalkan'ın Kördere mevkisinde bulunmaktadır.Doğa ile iç içe huzurlu bir tatil adresi olan yaz villamız, 2 yatak odalı olup 4 kişilik konaklama kapasitesine Farklı mimarisi farklılık sağlamaktadır.Size ait özel yüzme havuzu ve sevimli bir bahçesi bulunmaktadır.Havuz ve havuz bahçesi dış çevreye kapalı olan Villa Bebek farklı yaşam tarzları içinde alternatif seçenekler arasındadır.Yaz villamız misafirlerini bekliyor

 

 - Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

 

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, jakuzi,balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

1.YATAK ODASI: 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima,balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz Manzaralı

Villanın Oda Sayısı:2 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:4 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 2 adet mevcuttur

Villamız Havuz Ebatları:4MX9MX/1.50

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik:  Villamızın tüm temizliği misafirlerimizin girişlerinden önce yapılarak; havlu ve nevresim takımları değiştirilmektedir. 

Bahçe Ve Havuz Bakımı : Villamızın havuz bakımları, ph dengesi için gerekli klorlamalar, günlük olarak yapılmaktadır. 

Fiyat bilgisi Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında müşteri tarafından extra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.