VİLLA YENİKÖY
Market   500m
Deniz   2,5km
Toplu Taşıma   2km
Restaurant   700m
Yerleşim Merkezi   2km
Havaalanı   125km

VİLLA YENİKÖY 1 Oda | 2 Yatak | 1 Banyo

Bölgesinde

VİLLA YENİKÖY

Kalkan Akbel mevkisinde  bulunan Villa Yeniköy son derece lüks dekore edilmiş yeni villalarımızdandır.  Muhteşem tasarımıyla ve mükemmel manzarası ile dikkatleri üzerine çeken yazvillamız sizlere harika bir tatil vaadediyor.Villamız balayı çiftleri ve çekirdek aileler için özel olarak dekore edilmiş olup , eşsiz ve ayrıcalıklı bir tatil için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.  Havuzu ve bahçesi dış ortama kapalıdır.

  Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1 .YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon,jakuzi, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Deniz manzaralı

Villanın Oda Sayısı:1 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:2 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 1 adet mevcuttur

Havuz Ebatlar:8MX4M 1.55 , ilave ısıtmalı iç havuzu bulunmaktadır. 

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Misafir girişlerinden önce villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır. Ayrıca villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır.

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlarımız tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.