DÖRT MEVSİM
Market   2,5km
Deniz   9km
Toplu Taşıma   9km
Restaurant   9km
Yerleşim Merkezi   9km
Havaalanı   135km

DÖRT MEVSİM 2 Oda | 4 Yatak | 2 Banyo

Bölgesinde

DÖRT MEVSİM

Kalkan'ın  Sarıbelen  mevkisinde  bulunan Yazvillamız  tatilinizi en iyi şekilde geçirmenize olanak sağlamaktadır. Kalabalıktan kaçıp sessiz sakin bir tatil isteyenlerin rotası olan, çekirdek  aileler ve balayı çiftleri için uygun bir seçenektir.Eşsiz ve ayrıcalıklı bir tatil için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. 2 yatak odalı olup 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.Size ait özel yüzme havuzu ve sevimli bir bahçesi bulunmaktadır.

  Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1 .YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

2 .YATAK ODASI:2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

 Villanın Manzarası: Doğa manzaralı

Villanın Oda Sayısı:2 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:2 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 2 adet mevcuttur

 

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik: Misafir girişlerinden önce villamızın detaylı temizliği yapılmaktadır. Ayrıca villamızda rutin olarak, her misafirden sonra çarşaf ve havlu değişikliği yapılmaktadır.

Bahçe Ve Havuz Bakımı: Havuz temizliği belirli bir eğitimden geçmiş kalifiyeli elemanlarımız tarafından her gün yapılmaktadır. Havuzumuzun PH değerinin her gün kontrolü sağlanmaktadır aksi bir durumda müdahalede bulunulmaktadır. Bahçe temizliği ve tertip villa görevlisi tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

Fiyat bilgisi: Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında misafirlerimiz tarafından ekstra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.