VİLLA SAKALLI
Market   500m
Deniz   7km
Toplu Taşıma   6km
Restaurant   1km
Yerleşim Merkezi   7km
Havaalanı   130km

VİLLA SAKALLI 1 Oda | 2 Yatak | 1 Banyo

Bölgesinde

VİLLAMIZDA 1 HAZİRAN 15 EYLUL TARİHLERİ ARASINDA YÜKSEK SEZON FİYATLARI GEÇERLİDİR.

 

VİLLA SAKALLI

Kalkanın İslamlar mevkisinde, yüksek konum sebebi ile temiz ve ferah havası vardır. 1 yatak odalı, 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Balayı konsepti ile dekore edilen villamız özel yüzme havuzu, sevimli bahçesi bulunmaktadır. Havuz ve bahçe terası dışarıdan görünmeyecek şekilde inşaa edilip, muhafazakar ailelerimize de hitap etmektedir.Doğa içerisinde huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan villamız için yeni misafirlerimizi bekliyoruz.

 

 - Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede; böcek, sinek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

 - Villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00'dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00'dur. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı misafirlerimizden önemle rica ediyoruz.

 

ODA SAYISI VE İÇERİĞİ

1.YATAK ODASI: 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, klima, jakuzi,balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır

 

VİLLA ÖZELLİKLERİ

Villanın Manzarası: Doğa Manzarası

Villanın Oda Sayısı:1 adet yatak odası bulunmaktadır

Villamızın Konaklama Kapasitesi:2 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.

Villamızda Banyo ve Tuvalet Sayıları: 1 adet mevcuttur

 

VİLLA BAKIM VE TEMİZLİK

 Temizlik:  Villamızın tüm temizliği misafirlerimizin girişlerinden önce yapılarak; havlu ve nevresim takımları değiştirilmektedir. 

Bahçe Ve Havuz Bakımı : Villamızın havuz bakımları, ph dengesi için gerekli klorlamalar, günlük olarak yapılmaktadır. 

Fiyat bilgisi Fiyatlarımızın içerisine; günlük bahçe ve havuz bakımı, çıkış tarihinde villa temizliği, su, elektrik, internet, gaz, tüp fiyata dahildir. Bunun dışında müşteri tarafından extra istenilen temizlik ve çarşaf değişikliği fiyatlarımıza dahil değildir.

Hasar Depozitosu: Hasar depozitosu villamıza giriş esnasında alınır. Villamızda meydana gelebilecek herhangi bir kırık, hasar veya zayi durumlar için alınır. Villanın çıkış esnasında bir hasar olmadığı taktirde müşteriye iade edilir.